vr_flower logo alt THERAP TILIA logo
Informace
Úvodní stránka
Novinky
Placené služby
Specialisté
Napište nám
Kontakty
Publikační činnost
Pracoviště
Olšiny
Eden
Palouk
Kodymova
Kunratice
Hornomlýnská
Libuš
Lípa
 
 
Úvodní stránka arrow Specialisté arrow Lékaři arrow odb.as. MUDr. Jaroslava Kymplová, Ph.D.
odb.as. MUDr. Jaroslava Kymplová, Ph.D. Tisk E-mail

odb.as. MUDr. Jaroslava Kymplová, Ph.D.

Odb.as. MUDr. Jaroslava Kymplová, Ph.D.Je odbornou asistentkou Ústavu biofyziky a informatiky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Věnuje se i výzkumné práci. Dosud byla či je odpovědnou řešitelkou či spoluřešitelkou sedmi úkolů anotovaných v rámci grantových agentur ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (FRVŠ), ministerstva zdravotnictví (IGA) a Univerzity Karlovy (GA UK). Výsledky své práce zúročila jako spoluautorka 4 monografií či učebnic, byla autorkou či spoluautorkou více než 40 odborných sdělení v domácím či v zahraničním tisku (25), na mezinárodních či národních odborných konferencích.

Je členkou Společnosti pro radiobiologii a krizové plánování České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, členkou Evropské lékařské laserové asociace (EMLA) a zakládající členkou Mezinárodní akademie pro lasery v medicíně v chirurgii (IALMS).

V odborné práci se zaměřuje především na problematiku klinického využití terapeutického i chirurgického laseru. Složila odbornou atestaci z oboru fyziatrie, balneologie a léčebné rehabilitace.

 
© 2003-2014 AIDIK Webdesign - Tvorba webových prezentací
Powered by Joomla!